Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 18.07.2021

Ogłoszenia parafialne 18.07.2021

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021 r.

1. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla ofiar powodzi i kataklizmów w Europie. Skalę i ogrom zniszczeń i ludzkiej tragedii mogliśmy i możemy zobaczyć w mediach. Okażmy gest chrześcijańskiej solidarności. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Z racji wspomnienia Św. Krzysztofa 25 lipca w przyszłą niedzielę po mszach św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce na parkingu przed kościołem.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).

1. Dominika Anna Adamiec panna z par. w Zwoleniu i

Piotr Kamola kawaler z par. tut.

Zap. I – 11.07. 2021 ; Zap. II – 18.07.2021

1. Paweł Siwek kawaler z Borowej par. tut. i