Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 19.09.2021

Ogłoszenia Parafialne 19.09.2021

1. W najbliższą sobotę 25 września o godz. 1100 w Archikatedrze Lubelskiej Mszą Św. uroczyste otwarcie III Synodu Archidiecezji Lubelskiej.
  2. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 12 spotkanie z rodzicami dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii Św. a po mszy o godz. 17 spotkanie kandydatów i rodziców kandydatów do bierzmowania. W tym roku szkolnym ponieważ jest to liczny rocznik do bierzmowania będą przygotowywać się tylko uczniowie klas VIII z Gołębia i Borowej.
  3. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiu włączyli się w akcję zbiórki elektrośmieci. Zbiórka ta będzie przeprowadzona 22 i 25 września oraz w październiku w godz. Od 17 do 19. Druhowie będą oczekiwali za remizą OSP w Gołębiu ( wjazd od ulicy spacerowej ). Zbiórka odbywać się będzie tylko w wyznaczonych terminach. Zbiórce podlegać będą : telewizory, komputery, monitory, drukarki, pralki, lodówki, kuchenki, telefony, elektronarzędzia itp. Więcej informacji na Facebook’u OSP i u druha Bartłomieja Kryka (tel. 508 914 552 ).
  4. Za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.