Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 19.12.2021

Ogłoszenia Parafialne 19.12.2021

IV NIEDZIELA ADWENTU 19.12.2021 R.

1. Na RORATY zapraszamy do czwartku włącznie.
  2. W piątek WIGILIA Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zadbajmy o tradycyjną, katolicką oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech podczas wigilii w naszych domach nie zabraknie modlitwy, lektury fragmentu pisma św. z drugiego rozdziału ewangelii Św. Łukasza mówiącego o narodzinach Chrystusa oraz wspólnego rodzinnego kolędowania.
  3. W wigilię o godz. 930 msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych. W Borowej we wtorek 21 grudnia o godz. 1700 a w Niebrzegowie we środę 22 grudnia o godz. 1700
  4. Pasterka w Gołębiu zostanie odprawiona o godz. 2400. W kaplicach pasterkę odprawimy o godz. 2230. Ofiary, które złożymy na tacę podczas pasterek przeznaczone zostaną na „Fundusz obrony życia”.
  5. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Rodziny porządek mszy świętych niedzielny. W Gołębiu o 930 i 12.00 . Nie będzie mszy św. o godz. 17.
    W Borowej o 800
    a w Niebrzegowie o 1045.
  6. Od wtorku 28 grudnia rozpoczniemy spotkania kolędowe w naszej parafii. Będą one w podobnej formie jak w roku ubiegłym. W domach odwiedzimy te rodziny które nas zaproszą. Pozostałe rodziny zapraszamy do kościoła na godz. 1800 a w kaplicach na 1700. Odprawimy msze św. w intencji wszystkich mieszkańców danej ulicy a po mszy nabożeństwo po którym udzielimy indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatka.
  8. Za tydzień 26 grudnia będziemy przeżywali Niedzielę Świętej Rodziny.
  9. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne CARITAS.
  10. Zachęcamy do kupowania i lektury prasy katolickiej. W obu tygodnikach są świąteczne dodatki. Przypominamy że tygodnik NIEDZIELA kosztuje 8 zł.