Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 2.02.2020

Ogłoszenia parafialne 2.02.2020

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 2.02.2020 r.

1. Dzisiaj Święto Objawienia Pańskiego czyli MB Gromnicznej.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Papieska intencja modlitewna : Módlmy się, aby wołanie braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników pozbawionych skrupułów, było usłyszane i wzięte pod uwagę.
  3. We wtorek o godz. 1830 Rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego sakramentu.
  5. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy według stałego porządku od godz. 800.
  6. Również w piątek spowiedź dla kandydatów do bierzmowanie od 1715 Przypominamy o obowiązkowym uczestnictwie we Mszy Św.
  7. W najbliższą sobotę zapraszamy na Mszę św. z Nabożeństwem Uwielbienia Jezusa i Maryi.
  8. Dzisiejsza taca przeznaczona była na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.