Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 2.06.2024

Ogłoszenia parafialne 2.06.2024

IX NIEDZIELA ZWYKŁA  2.06.2024 r.

Informacje duszpasterskie :

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.
  2. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  4. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie  po mszy wieczornej będziemy odmawiali litanię do Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek m-ca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15 do godz. 17. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 1630.
  6. W najbliższą niedzielę 9 czerwca zapraszamy bardzo serdecznie na mszę o godz. 17. Będzie to msza jubileuszowa z okazji 31 r. święceń kapłańskich ks. Proboszcza. Będziemy gościli ks. Bpa Mieczysława Cisło oraz kapłanów przeżywających swoją r. święceń.
  7. Bóg Zapłać za ofiary na spłatę plebanii: ul. Błotna 180zł.