Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 2.08.2020

Ogłoszenia parafialne 2.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.08.2020 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja powszechna dla kółek różańcowych na miesiąc sierpień: Aby rodziny przez życie modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej ” szkołami wzrastania w człowieczeństwie „.
  2. Papieska intencja modlitewna :

Módlmy się za wszystkie osoby, która pracują i żyją z morza, za marynarzy, rybaków i ich rodziny.

1. W tym tygodniu 6 sierpnia wypada Święto Przemienienia Pańskiego i jednocześnie 1-szy czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Spowiedź w kościele parafialnym od ok. 1730.
  3. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. W zakrystii są jeszcze do wzięcia zeszyty. Ofiary można składać tak jak w czasie poprzedniej zbiórki na trzy sposoby.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Gniezna, Lichenia i na grób ks. Popiełuszki. Termin 21 i 22 września. Koszt w zależności od ilości chętnych od 192 do 230 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy !!!
  5. Za tydzień ofiary jakie złożymy na tace przeznaczone będą na Caritas.
  6. Zachęcany do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  7. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
    Patrycja Motyczka panna z Gołębia i
    Michał Gawęda kawaler z Tomaszowa Lub.
    Parafia Zwiastowania NMP ; ZAPOWIEDŹ DRUGA.