Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 12.09.2021

Ogłoszenia Parafialne 12.09.2021

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021 r.

1. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej. Dziękujemy jednocześnie Panu Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji a także rocznicę poświęcenia Domku Loretańskiego. Kaznodzieją naszej dzisiejszej uroczystości jest ks. Andrzej Szulej proboszcz par. Św. Józefa w Lublinie, któremu za tę posługę bardzo serdecznie dziękuję.
  2. Jutro bardzo gorąco zapraszamy o godz. 20 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. We wtorek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.