Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 20.03.2022

Ogłoszenia Parafialne 20.03.2022

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20.03.2022 r.

1. Są już do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady. (Do koszyczka ze „święconką” na stół wielkanocny.) Rozprowadza je CARITAS a dochód jest przeznaczony na wsparcie potrzebujących. Cena minimalna 7 zł.
  2. W najbliższą niedzielę po mszy o godz. 8 w Borowej będzie kiermasz palm i ozdób świątecznych. A w Gołębiu  przed kościołem kiermasz rozpocznie się od godz. 930. Został on przygotowany przez koło gospodyń ze Skoków.
  3. Za tydzień również rozpoczniemy nasze tegoroczne parafialne rekolekcje wielkopostne. Gorąco zapraszamy i zachęcamy.
  4. W piątek 25 marca wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest święto, które przypomina nam o świętości ludzkiego życia. Msze w Gołębiu o 930 i 1800, w Niebrzegowie o 1600 a w Borowej o 1700. Tego dnia Papież Franciszek dokona aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
    Nieustająco zapraszamy do wspólnej modlitwy o pokój na Ukrainie codziennie po ostatniej mszy wieczorem.
  5. Ekstremalna Droga Krzyżowa po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią po raz ósmy wyjdzie z Lublina 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapisy trwają na stronie internetowej edk.lublin.pl. Z Puław uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej wyruszą w piątek 1 kwietnia po mszy o godz. 2030 z kościoła MB Różańcowej.
  6. W najbliższym tygodniu Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” wraz z partnerem projektu firmą Green Office Ecologic organizują w naszej parafii zbiórkę tzw. elektroodpadów ( czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ). Będą one zabrane w piątek 25 marca o godz. 900. Dlatego najlepiej jak przywieziemy je na parking przy kościele we środę i czwartek. Złóżmy je w rogu parkingu bliżej starej plebanii.
  7. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 1730. W kaplicy w Niebrzegowie środa godz.1630 a w Borowej w piątek 1630. Gorzkie żale w kościele o godz. 1630. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.