Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 20.06.2021

Ogłoszenia parafialne 20.06.2021

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021 R.

1. Wczoraj zmarł ks. Józef Kusek były proboszcz naszej parafii. Data pogrzebu nie jest jeszcze znana.
  2. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Tego dnia zapraszamy na mszę św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 800 w Gołębiu a na 900 w Borowej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły !!!
  3. Dyrekcja szkoły zwraca się z wielką prośbą absolwentów szkoły aby jeśli mają jakieś pamiątki z czasów nauki szkolnej o ich użyczenie do Izby Pamięci, która powstaje.
  4. Najbliższa niedziela 27 czerwca to pierwsza niedziela wakacji. Od tej niedzieli kancelaria parafialna tak jak w poprzednich latach będzie czynna od poniedziałku do piątku po ostatniej mszy wieczornej lub można kontaktować się telefonicznie.