Bez kategorii Ogłoszenia Parafialne 21.11.2021

Ogłoszenia Parafialne 21.11.2021

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ta uroczystość kończy rok kościelny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu – czas, w którym mamy się przygotować się do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Postarajmy się dobrze wykorzystać ten szczególny czas. Tak jak w latach ubiegłych będziemy odprawiali Roraty w Domku Loretańskim o 630. Już dziś serdecznie zapraszamy. Rekolekcje adwentowe będą w dniach 5-7 grudnia.
  3. Za tydzień 28 listopada po mszy o godz. 12 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci otrzymają pobłogosławione książeczki. Również za tydzień po mszy o 17 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Za tydzień zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w dostarczeniu opłatków do naszych parafian. Ofiary jakie złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby parafii.
  5. Bóg zapłać za ofiary na plebanię : Matygi 640 zł, Niebrzegów 920 zł, Nieciecz 430 zł. Łączna kwota to 16 360 zł. Wielkie Bóg Zapłać !!!
  6. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy w kościele. Ofiary jakie będziemy składać w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tego okresu będą przeznaczone na opłaty związane z ogrzewaniem naszego kościoła parafialnego. Pamiętajmy również o zamykaniu drzwi wejściowych.