Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 22.05.2022

Ogłoszenia Parafialne 22.05.2022

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022 r.

1. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele o godz. 1630. Majówki w kaplicach z wystawieniem Najśw. Sakramentu : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630
  2. Bardzo serdecznie z całego serca dziękuję rodzicom dzieci klas trzecich za piękny udział dzieci w całym „białym tygodniu” a ks. Tomkowi za jego przygotowanie.
  3. Dzieci klas czwartych naszej parafii będą swoją uroczystość rocznicową pierwszej komunii świętej obchodziły w Uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca na mszy o godz. 1000 .
  4. W najbliższym tygodniu planujemy obrzęd poświęcenia pól. Odprawimy jedynie msze św. w tym miejscu co zawsze o godz. 1900 .
    Porządek poświęcenia pól :
    Poniedziałek : Wólka Gołębska.
    Wtorek : Borowina i Matygi.
    Środa : Niebrzegów i Nieciecz (razem w kaplicy).
    Czwartek : Skoki.
    Piątek : Gołąb (w kościele).
    Sobota : Borowa ( kaplica ). Uroczyste Przeniesienie Figury

Matki Bożej Fatimskiej do kapliczki.