Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 24.05.2020

Ogłoszenia parafialne 24.05.2020

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 24.05.2020 r.

1. Przypominamy i bardzo prosimy o przestrzeganie w dalszym ciągu liczby osób uczestniczących we mszy św. i innych nabożeństwach, W kościele w Gołębiu od dzisiaj maksymalnie do 40 osób. W kaplicy w Borowej 15 a w Niebrzegowie 10 osób. Zachowujmy obowiązujące środki ostrożności stojąc co najmniej dwa metry od siebie. Wszystkich wewnątrz i na zewnątrz świątyni obowiązują maseczki. Zachowujmy te zasady wewnątrz i na zewnątrz kościoła a także kiedy przystępujemy do komunii św.
  2. Msze niedzielne do momentu powrotu do pełnej normalności będą odprawiane w Gołębiu w następującym porządku : 930, 1030, 1200, 1300, 1700.
  3. Jednak bardzo gorąco zapraszamy na Niedzielne Msze Św.
  4. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630.
  5. Od poniedziałku do soboty do 30 maja od godz. 15 do mszy wieczornej jest możliwość  osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. ZAPRASZAMY.
  6. Kancelaria czynna w normalnych godzinach od poniedziałku do piątku.
  7. Rozpoczęliśmy kolejną zbiórkę na budowę nowej plebanii.  Ta zbiórka może się odbyć w trzech formach:
    a)zeszyt podawany byłby od domu do domu ( z zachowaniem środków bezpieczeństwa ).
    b)ofiarę można włożyć do koperty i podpisać i wrzucić do skrzynki na listy na plebanii lub oddać w kancelarii ( osobiście lub przez kogoś a my wpiszemy do zeszytu ).
    c)można dokonać przelewu na konto parafialne.
  8. Za zrozumienie i życzliwość składamy wielkie Bóg Zapłać. Jest jeszcze kilka zeszytów.
  9. We wtorek na 1830 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci które w tym roku przystąpią do I Komunii Św.