Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 24.10.2021

Ogłoszenia parafialne 24.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021 r.

1. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie noszenia maseczek i zakrywanie nimi nosa i ust wewnątrz kościoła a także na cmentarzu. Miejmy na uwadze troskę o bezpieczeństwo innych w imię miłości bliźniego. Również dlatego abyśmy mogli spokojnie i bezpiecznie uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach.
  2. W dalszym ciągu serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  3. Myślę dotarły już do naszych domów koperty z wypominkami. Wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii.
  4. Prosimy zadbać o porządek na cmentarzu i o uregulowaniu opłat za wywóz śmieci.
    ( można uczynić to przelewem; nr konta jest na stronie internetowej; prosimy podać sektor, rząd i nr grobu ).
  5. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebani. Z ul. Boczna, Cicha, Wesoła 410 zł, ul. Kolejowa i Lotnisko 570 zł, ul. Ogrodowa i Podwierzbie 510 zł, ul. Pocztowa 460 zł.