Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 25.06.2023

Ogłoszenia Parafialne 25.06.2023

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2023 R.

1. We czwartek  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700.
  2. W niedzielę 2 lipca będziemy gościć w naszej parafii wolontariusza osób sprawnych inaczej. Zaprosi nas do ich pisma z aniołkami za dobrowolną ofiarą by pomóc dzieciom z rzadkimi chorobami i zanikiem mięśni.
  3. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  4. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu do pierwszego września kancelaria będzie czynna pół godz.  po ostatniej Mszy Św. wieczorowej w kościele w Gołębiu lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone na tablicy jak również znajdują się na stronie internetowej parafii.
  5. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę która wyruszy 3 sierpnia. Bliższe informacje na stronie internetowej pielgrzymki.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na nową plebanię : ul. Puławska i Kossak 1523 zł. Oraz indywidualna ofiara z ul. Puławskiej 100zł.