Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 25.09.2022

Ogłoszenia Parafialne 25.09.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022 r.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 1200 spotkanie z rodzicami dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii Św. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone różańce.
  2. Spotkanie kandydatów i rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek 27 września o godz. 1800. W tym roku szkolnym do bierzmowania będą przygotowywać się tylko uczniowie klas VIII z Gołębia i Borowej.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w każdą środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630. Szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udział w nabożeństwach różańcowych.
  4. Tydzień temu rozpoczęliśmy zbiórkę tzw. „wrześniową”. W zakrystii jest jeszcze kilka zeszytów. Za wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca BÓG ZAPŁAĆ!!!
  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne wydane przez nasze diecezjalne wydawnictwo GAUDIUM w cenie 8,50 zł. Serdecznie zachęcamy do ich nabywania!