Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 26.03.2023

Ogłoszenia Parafialne 26.03.2023

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V niedziele Wielkiego Postu. Od dzisiaj do Wielkiego Piątku krzyże w kościołach pozostają zasłonięte.
  2. W najbliższym tygodniu nie będzie nabożeństw Drogi Krzyżowej tak jak zwykle ponieważ w najbliższy piątek 31 marca odprawimy to nabożeństwo dla całej parafii. Rozpoczniemy naszą Drogę Krzyżową o godz. 2000 przed kościołem i przejdziemy ulicami : Folwarki, Grzybowskiego, Krzywa i Puławska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Rozważania poprowadzi siostra Noemi. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. Są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady. (Do koszyczka ze „święconką” na stół wielkanocny.) Rozprowadza je CARITAS a dochód jest przeznaczony na wsparcie potrzebujących.
  4. Najbliższa niedziela to już NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na każdej mszy.
  5. Bóg Zapłać za ofiary na budowę plebanii. Z ul. Folwarki 1360zł, ul. Wiśniowa 670 zł, ul. Żuławy 1040 zł, Wólka Gołębska 2135 zł. Jedna ofiara na kwiaty do grobu pańskiego z Wólki Gołębskiej 500zł. Bóg Zapłać!!!
  6. Ofiary jakie złożymy za tydzień na tacę będą przeznaczone jeszcze na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za troskę o naszą piękną świątynię !!!
  7. Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu zaprasza na Kiermasz wielkanocny

w godzinach od 10.00 do 13.30.

1. Za tydzień w niedzielę 2 kwietnia po mszach świętych odbędzie się

zbiórka pieniędzy na rzecz młodej Moniki , która choruje na polineuropatię,

choroba ta wymaga regularnej rehabilitacji i leczenia. Organizatorem zbiorki jest Komitet Społeczny,, Zostań Aniołem”.

9.Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. (Gość Extra 14zł).