top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 26.07.2026

Ogłoszenia parafialne 26.07.2026

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2026 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów. Zbierane ofiary będą przeznaczone na MIVA Polska.
  2. W sobotę 1 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Miejmy w żywej pamięci tych którzy zerwali się do walki o wolność i oddali swe życie. Módlmy się o życie wieczne dla nich i opiekę Bożej Opatrzności dla naszej Ojczyzny.
  3. Zachęcamy do wyruszenia na 48 Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę. A tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować zachęcamy do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły co do pielgrzymki na stronie internetowej www.pielgrzymka.lublin.pl.
  1. W związku ze zbliżającym się miesiącem sierpniem, przeżywanym w Kościele jako miesiąc abstynencji od alkoholu zachęcamy wszystkich parafian do podjęcia abstynencji od alkoholu w tym miesiącu, ofiarując ten dar w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.  W naszej parafii będziemy gościć Ikonę Krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, która jest znakiem modlitwy o wyzwolenie z wszelkich zniewoleń oraz zachętą do podjęcia dzieła Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Na końcu kościoła zostały wyłożone informacje o Krucjacie Wyzwolenia Człowieka, a w gablocie parafialnej został umieszczony plakat z programem wydarzeń na sierpień. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numer telefonu 511 438 786).
  3. Rozpoczęła się kolejna zbiórka ofiar na spłatę plebanii. Zeszyty SA w zakrystii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku 31 lipca 2026r. (piątek) w godzinach 13.30  – 14.30. na parkingu przy Ośrodku zdrowia. 

Szczegóły na plakacie.

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a