Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 26.09.2021

Ogłoszenia parafialne 26.09.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.09.2021 r.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 12 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią Św. A po mszy o 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  2. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w każdą środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Od godz. 15 do mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. Spowiedź od godz. 1730.
  4. W tym tygodniu w piątek chcielibyśmy odwiedzić chorych z naszej parafii. Prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych.
    ( do czwartku włącznie ).
  5. W najbliższą niedzielę 3 października na mszy o godz. 12 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone różańce.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary jakie wpłynęły na budowę plebanii ze zbiórki „lipcowej”.
    Jeszcze raz WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ !!!
  7. Zwracam się z pokorną prośbą o rozpoczęcie już w najbliższą niedzielę zbiórki tzw. „wrześniowej”. Zeszyty są w zakrystii. Za wszelką pomoc i życzliwość składam z serca BÓG ZAPŁAĆ!!!