Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 28.01.2024

Ogłoszenia Parafialne 28.01.2024

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024 r.

1. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – w tradycji nazywane Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 w Borowej o godz. 1700.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  3. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. W tym dniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 do mszy wieczornej. Ponieważ jest to święto do spowiedzi zapraszamy we czwartek od 1745 oraz bezpośrednio po mszy.
  4. Ofiary złożone za tydzień na tacę przeznaczone będą na koszty ogrzewania kościoła.
  5. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy we wtorek 13 lutego bardzo na godz. 1830 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji z okazji dnia św. Walentego ( którego obraz mamy w naszym kościele ). Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Od 5 lutego również w tej intencji będziemy modlili się w nowennie do św. Walentego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej oraz albumów ze zdjęciami naszego pięknego kościoła ( 6 stron ) oraz wielu innych.