Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 28.08.2022

Ogłoszenia Parafialne 28.08.2022

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2022 r.

1. We czwartek 1 września wypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o poległych w kampanii wrześniowej w obronie naszej Ojczyzny, o poległych na wszystkich frontach i pomordowanych w obozach.
  2. We czwartek również rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Gołębiu i w Borowej o godz. 800. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na mszę św. w ich intencji. Uczniowie klasy pierwszej przychodzą do kościoła z plecakami i przyborami szkolnymi które na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 2000 ).
  4. W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1730
  5. Prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych którzy chcieliby być odwiedzeni przez kapłana z posługą w pierwszy piątek miesiąca. ( do czwartku włącznie ).
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za ufundowanie figury Św. Michała Archanioła która stoi obecnie przy obrazie Św. Katarzyny. Bóg zapłać! Niech to będzie motywacją do modlitwy za jego przyczyną!
  7. Od 1 września kancelaria będzie czynna już normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone na tablicy na budynku plebanii i umieszczone na stronie internetowej.
  8. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje mszalne na nowy 2022 rok.