top
Ogloszenia OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.11.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.11.2021

I NIEDZIELA ADWENTU 28.11.2021 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. Dziś rozpoczyna się okres Adwentu w którym mamy się przygotować do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Jest też czasem, który przypomina nam o powtórnym przyjściu Chrystusa przy końcu dziejów. Adwentu przeżywamy jako czas świętego i radosnego oczekiwania. 
 2. Msze św. roratnie sprawowane będą w dni powszednie codziennie o   godz. 630 w DOMKU LORETAŃSKIM.
 3. W przyszłą niedziele rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi Ks. Piotr Hawryluk.
 4. Opłatki na stół wigilijny zostaną dzisiaj poświęcone. Prosimy bardzo serdecznie o pomoc w dostarczaniu opłatków do domów rodzin naszej parafii. Dzisiaj są w zakrystii a od jutra w kancelarii.
 5. Od dziś są do kupienia świece wigilijne Caritas. Małe walce po 7 zł i duże walce po 18 zł tylko w kolorze białym. Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
 6. W najbliższą sobotę 4 grudnia Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza na procesję różańcową która rozpocznie się o godz. 12 w kościele Miłosierdzia Bożego (pod lasem) a zakończy mszą św. w kościele MB Różańcowej. Zachęcamy.
 7. Przypominamy że również w najbliższą sobotę o godz. 1830 w naszym kościele odbędzie się koncert charytatywny.
 8. Za dwa tygodnie w niedzielę 12 grudnia zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy od godz. 10 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu oraz po mszy św. w Borowej. 
 9. Zaczął się okres grzewczy w kościele. Ofiary złożone za tydzień na tace przeznaczone będą na koszty ogrzewania kościoła. Można także wpłacać ofiary na ogrzewanie również na konto z dopiskiem „ na ogrzewanie „ . Jest to przejaw troski o nasz piękny i zabytkowy kościół odrestaurowany tak wielkim wysiłkiem finansowym.
 10. Bóg zapłać za ofiary bezimienne na nową plebanię: 1 x 50zł, 1x 100 zł i 1x 1000zł.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest Jeszcze Mały Gość.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a