Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 29.01.2023

Ogłoszenia Parafialne 29.01.2023

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 r.

1. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 w Borowej o godz. 1700.
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  3. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. W tym dniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 do mszy wieczornej. Spowiedź od godz. 1730.
  4. Zakończyliśmy kolęde i zakończyły się ferie. Już od poniedziałku kancelaria będzie czynna normalnie od godz. 1600.
  5. Ofiary złożone za tydzień na tacę przeznaczone będą na koszty ogrzewania kościoła.
  6. Jeszcze raz zapraszamy wszystkie kobiety na rekolekcje pod hasłem „ Królewski projekt – zobacz Siebie na Nowo” . Będzie to spotkanie weekendowe, które odbędzie się w Domu Spotkania Caritas w Dąbrowicy  w dniach 3-5 luty. Szczegóły na plakatach w gablocie !
  7. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy we wtorek 14 lutego bardzo na godz. 1830 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji z okazji dnia św. Walentego ( którego obraz mamy w naszym kościele ). Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Od 5 lutego również w tej intencji będziemy modlili się w nowennie do św. Walentego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. 4 grudnia 2022r. została wybrana nowa Rada Duszpasterska w naszej parafii. Wszystkich nowo wybranych radnych bardzo serdecznie zapraszamy w niedzielę 12 lutego na mszę o godz. 12 na której złożą swoje ślubowanie.