top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 29.03.2020

Ogłoszenia parafialne 29.03.2020

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29.03.2020 r.
Informacje duszpasterskie:

 1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Niestety ze względu na istniejącą sytuację nie odwiedzimy w tym miesiącu chorych w naszej parafii.
 2. Jak wszyscy wiedzą zostały zaostrzone rygory związane z istniejącą sytuacją epidemiologiczną ( maksymalnie 5 osób na mszy św. ). Bardzo proszę trwajmy na modlitwie głównie osobistej w naszym domach. Stosujmy się do ogólnych zaleceń dla własnego i innych bezpieczeństwa, myśląc o osobach szczególnie zagrożonych niebezpieczeństwem zarażenia. Uczestniczmy duchowo w nabożeństwach transmitowanych głównie przez Radio Maryja i TVP oraz inne stacje.
  O ile to tylko możliwe odmawiajmy wspólnie w południe Anioł Pański a
  o godz. 15 koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 3. Codziennie wieczorem w naszym kościele parafialnym jest możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w następujących godzinach :
  Niedziela – od 13 do 17.
  Od poniedziałku do czwartku oraz sobota – od 18.30 do 21.
  Piątek od 8 do 18.
  Zachowajmy szczególną ostrożność siadając w ławkach co najmniej 1,5 metra od siebie.
  Zachęcamy aby w czasie adoracji w kościele w domach rodzinnie odmawiać różaniec a o 21 odśpiewać Apel Jasnogórski.
 4. Na msze święte w dalszym ciągu zapraszamy tylko osoby zainteresowane.
 5. Odprawiamy je tak jak były zamówione co do dnia. Sprawdzajmy jednak godzinę mszy ponieważ może ona ulec przesunięciu aby mogło uczestniczyć w niej 5 osób z najbliższej rodziny a nie tylko dwie w przypadku dwóch intencji o tej samej godzinie.
 6. Sprawy kancelaryjne załatwiamy telefonicznie.
 7. Ponieważ parafia jest obecnie praktycznie bez wpływów finansowych dlatego zwracam się z wielką prośbą do tych którzy mają taką możliwość o wsparcie finansowe parafii. Chodzi o opłacanie w pierwszej kolejności bieżących rachunków które przychodzą. O wpłaty prosimy na konto bankowe podane na stronie parafii. Za zrozumienie i pomoc składam Wielkie Bóg Zapłać !
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a