Ogloszenia ogłoszenia parafialne 29.08.2021

ogłoszenia parafialne 29.08.2021

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021 r.

1. We środę 1 września wypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o poległych w kampanii wrześniowej w obronie naszej Ojczyzny, o poległych na wszystkich frontach i pomordowanych w obozach.
  2. We środę rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Gołębiu i w Borowej o godz. 800. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na mszę św. w ich intencji. Uczniowie klasy pierwszej przychodzą do kościoła z plecakami i przyborami szkolnymi które na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone.
  3. Bóg Zapłać za ofiary składane na budowę plebanii: Ul. Boczna, Cicha, Wesoła -410zł; ul. Krzywa, Czarnieckiego, Grzybowskiego, Urocza – 1240zł; ul. Żuławy – 1140zł; Nieciecz -560zł.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 2000 ).
  5. W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1730
  6. Prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych którzy chcieliby być odwiedzeni przez kapłana z posługą w pierwszy piątek miesiąca. ( do czwartku włącznie ).
  7. Od 1 września kancelaria będzie czynna już normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone na tablicy na budynku plebanii i umieszczone na stronie internetowej.
  8. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje mszalne na nowy 2022 rok.
  10. We wtorek 31 sierpnia od godz. 13 do 16,przy szkole w Gołębiu będzie mobilny punkt szczepień.