top
Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 30.07.2023

Ogłoszenia Parafialne 30.07.2023

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2023r.

Informacje duszpasterskie: 

  1. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po mszy na parkingu błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji możemy złożyć ofiarę na fundusz MIVA POLSKA z którego są kupowane środki transportu dla misjonarzy na całym świecie.
  2. Intencja papieska na miesiąc sierpień: Módlmy się, aby Światowy Dzień Młodzieży w Lizbonie pomógł młodym ludziom wyruszać w drogę i dawać świadectwo Ewangelii własnym życiem.
  3. We wtorek 1 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Miejmy w żywej pamięci tych którzy zerwali się do walki wolność i oddali swe życie. W świetle współczesnych wydarzeń lepiej możemy dostrzec i zrozumieć sens tego zrywu i tej ofiary. Módlmy się o życie wieczne dla nich i opiekę Bożej Opatrzności dla naszej Ojczyzny.
  4. W najbliższym tygodniu we środę 3 sierpnia wyrusza 45 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo.
  5. W tym tygodniu wypada 1-szy czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Od godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej. Spowiedź w Gołębiu od 1740 a w Borowej od 1630.
  7. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. Został jeszcze jeden zeszyt z ul. Pocztowej.
  8. Bóg Zapłać za ofiary na nową plebanię :ul. Ogrodowa, Podwierzbie – 510zł; ul. Kolejowa, Lotnisko – 520zł; ul. Żuławy – 950zł i ofiara indywidualna – 100zł.
  9. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ). Kancelaria znajduje się w budynku nowej plebanii a wejście od parkingu nowym chodnikiem.
  10. 10.Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a