Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 31.05.2020

Ogłoszenia parafialne 31.05.2020

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 31.05.2020 r.

1. Jak wiemy od dzisiaj został zniesiony rygor liczebności na mszach. Pozostał rygor bezpieczeństwa.
    Wszyscy musimy mieć nadal maseczki które będą zasłaniały usta i nos lub zachować bezpieczną odległość.
    Bardzo proszę pamiętajmy o tym.
  2. Aby łatwiej nam było powrócić do praktyki uczestniczenia co tydzień we mszy św. Dlatego
    Msze niedzielne do 21czerwca włącznie będą odprawiane w następującym porządku :
    w Gołębiu 930, 1030, 1200, 1300, 1700. A w Borowej o 800 i 830.
    OD 28 CZERWCA WRACA NORMALNY NIEDZIELNY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH.

Bardzo gorąco zapraszamy na Niedzielne Msze Św.
  3. W niedzielę 28 czerwca o godz. 13 będziemy przeżywali Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z naszej parafii.
  4. Po konsultacji z ks. Arcybiskupem bierzmowanie w naszej parafii zostało przeniesione na wiosnę przyszłego roku.
  5. W najbliższym tygodniu planujemy obrzęd poświęcenia pól. W tym roku wyjątkowo nigdzie nie będzie procesji. Odprawimy jedynie msze św. w tym miejscu co zawsze o godz. 1900 . Porządek poświęcenia pól :
    Poniedziałek : Gołąb ( w kościele ) i Wólka Gołębska.
    Wtorek : Borowina i Matygi.
    Środa : Borowa ( kaplica ) i Skoki.
    Piątek : Niebrzegów i Nieciecz ( razem w kaplicy ).
  6. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. Może się odbyć w trzech formach: A)zeszyt podawany byłby od domu do domu ( z zachowaniem środków bezpieczeństwa ). B)ofiarę można włożyć do koperty i podpisać i wrzucić do skrzynki na listy na plebanii lub oddać w kancelarii ( osobiście lub przez kogoś a my wpiszemy do zeszytu ). C)można dokonać przelewu na konto parafialne.
  7. Za zrozumienie i życzliwość oraz złożone już ofiary składamy wielkie Bóg Zapłać. Jest jeszcze trzy zeszyty. Ze względu na wpłaty na konto, kwoty złożonych ofiar podamy razem np. 21 czerwca.