Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 31.07.2022

Ogłoszenia parafialne 31.07.2022

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31.07.2022 r.

1. Już dzisiaj podajemy intencje papieską dla kółek różańcowych na miesiąc sierpień. „ Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją. „
  2. Jutro 1 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Miejmy w żywej pamięci tych którzy zerwali się do walki wolność i oddali swe życie. W świetle współczesnych wydarzeń lepiej możemy dostrzec i zrozumieć sens tego zrywu i tej ofiary. Módlmy się o życie wieczne dla nich i opiekę Bożej Opatrzności dla naszej Ojczyzny.
  3. W najbliższym tygodniu we środę 3 sierpnia wyrusza 44 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo.
  4. W tym tygodniu w sobotę 6 sierpnia wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze w Gołębiu o 930 i 1800. W Niebrzegowie o 1600 a w Borowej o 1700.
  5. W tym tygodniu wypada 1-szy czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Od godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej. Spowiedź w Gołębiu od 1740 a w Borowej od 1630.
  7. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).