Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 31.10.2021

Ogłoszenia Parafialne 31.10.2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31.10.2021 r.

1. Jutro będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych.
     Msze św. w Gołębiu: o godz. 930
    w kościele, a o godz. 1200 Msza św. na cmentarzu grzebalnym. Przed Mszą św. na cmentarzu o godz. 1130 różaniec za zmarłych.
    Po Mszy św. nabożeństwo z modlitwami za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Zgromadźmy się jak najliczniej na tej uroczystej Eucharystii na cmentarzu. Nie będzie mszy o godz. 1700
  2. W kaplicach Msze św. dla osób, które nie mogą wziąć udziału we Mszy św. na cmentarzu o godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
  3. W wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 9.30 na cmentarzu i o godz.18.00 w kościele. 17.30 różaniec za zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła i naszej parafii.
  4. Od środy 3 listopada będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu w modlitwie wypominkowej naszych zmarłych.
    W Gołębiu w dni powszednie o godz. 1730 ,
    A w kaplicach: w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630.
    W Niebrzegowie we środy o godz. 1630.
  5. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    środa 3.11.2021 z Wólki Gołębskiej nr 1 – 60,
    czwartek 4 listopada z Wólki Gołębskiej od 61 do końca oraz Rudki i Piaskowa,
    piątek  5 listopada ul. Krzywa, Urocza i Czarnieckiego oraz Grzybowskiego,
    sobotę 6 listopada ul. Żuławy, Boczna, Cicha, Wesoła i Matygi.
  6. W kaplicach będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach w Borowej:
    wtorek 2 listopada o godz. 1630 ul. Kościelna, Olszyna, Szkoła i Szkolna a piątek 5 listopada o godz. 1630 ul. Dęblińska i Skokowska.
    W Niebrzegowie w środę 3 listopada o 1630 wypominki z Niebrzegowa.
  7. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  8. Od 2 listopada zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. Będziemy codziennie modlili się w Nowennie do Św. Andrzeja Boboli patrona Polski, którego relikwie mamy w naszej parafii.
  9. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 1930 ).
  10. 10.W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1700
  11. Prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych którzy chcieliby być odwiedzeni przez kapłana z posługą w pierwszy piątek miesiąca. ( do czwartku włącznie ).
  12. Bóg zapałać za ofiary składane  na nową plebanie
  13. Tablice różańcowe wraz z podpisem składamy do 7 listopada w zakrystii, w szkole lub bezpośrednio do ks. Tomasza.