Ogloszenia ogłoszenia parafialne 4.07.2021

ogłoszenia parafialne 4.07.2021

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 4.07.2021 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Papieska intencja dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec: ” Módlmy się, abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni. „
  2. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.
     ( Numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  3. 43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Zapisy u Księży przewodników grup trwają do 15 lipca. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki wynosi 40 zł wpisowe + 40 zł przejazd autokarem.
  4. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.