Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 4.08.2024

Ogłoszenia parafialne 4.08.2024

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja papieska na miesiąc sierpień: Módlmy za
  2. Dzisiaj po mszach w kościele w Gołębiu wolontariusz z ruchu twórczego osób sprawnych inaczej będzie rozprowadzał prace wykonane przez dzieci a dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom z rzadkimi chorobami. Wielkie Bóg Zapłać za wsparcie tego dzieła!
  3. Za tydzień natomiast rodzina i przyjaciele będą po mszach świętych prowadzili zbiórkę ofiar na lek dla Oliwki Kraczek. Dziewczynka ma 3 i pół roku i choruje na SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Diagnoza trwała bardzo długo i bardzo szybko trzeba zebrać środki na ten lek który kosztuje 10 mln złotych.
  4. W tym tygodniu we wtorek wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze w Gołębiu o 930 i 1800. W Niebrzegowie o 1600 a w Borowej o 1700.
  5. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii : ul. Folwarki 1175 zł.,
    ul. Boczna, Cicha, Wesoła 390 zł., ul. Zamojska, Spacerowa – 710zł.
  6. Zachęcany do nabywania i lektury prasy katolickiej.