Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 5.12.2021

Ogłoszenia Parafialne 5.12.2021

II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021 r.

1. Pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego – aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi Ks. Piotr Hawryluk. Tegoroczne rekolekcje będą tylko dla dorosłych. Msze z nauką rekolekcyjną w Gołębiu w poniedziałek i wtorek o godz. 930, 1030 i 1800. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek.
  3. W Borowej msze z nauką rekolekcyjną dla dorosłych w poniedziałek i wtorek o godz. 1200 i 1700. W Niebrzegowie w poniedziałek i wtorek o godz. 1600. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek.
  4. Zwracamy się z ogromną prośbą do rodziców aby jeśli to tylko możliwe zabierali ze sobą na rekolekcje dzieci. Prosimy również o to aby w naukach przedpołudniowych w Gołębiu i Borowej uczestniczyły osoby niepracujące i pracujące na drugą zmianę a wieczorem osoby pracujące na pierwszą zmianę.
  5. Bezwzględnie pamiętajmy o maseczkach.
  6. Ofiary jakie we wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji i wsparcie jego pracy duszpasterskiej.
  7. Ze względu na rekolekcje nie będzie porannych rorat w poniedziałek i wtorek.
  8. Msze św. roratnie są sprawowane w dni powszednie codziennie o   godz. 630 w KOŚCIELE dla wszystkich.
  9. W najbliższą środę wypada święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1200 do 1300. Jest to tzw. GODZINA ŁASKI. Jest to również druga środa m-ca. Nabożeństwo do MB Loretańskiej po mszy wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  10. 10.Są do kupienia świece wigilijne Caritas. Małe po 7 zł, duży walec po 18 zł. Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  11. 11.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na ogrzewanie kościoła.
  12. 12.Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Informujemy że od dzisiejszego numeru Tygodnik NIEDZIELA kosztuje 8 zł.