Ogloszenia OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6.06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6.06.2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA 6.06.2021 r.

Informacje duszpasterskie :

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska dla kółek różańcowych : Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.
  2. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  5. W najbliższą niedzielę 13 czerwca bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 2000 na Mszę Św. i Nabożeństwo Fatimskie.
  6. W najbliższy piątek 11 czerwca w imieniu Towarzystwa Przyjaciół Gołębia zapraszamy na godz. 16 na wspólne sprzątanie terenu przy ogrodzeniu wokół cmentarza.
  7. Prosimy o pomoc w rozpoczętej tydzień temu majowej zbiórce na plebanię. Jest jeszcze kilka zeszytów.