top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 6.09.2020

Ogłoszenia parafialne 6.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.09.2020 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja modlitewna na m-c wrzesień dla kółek różańcowych : Aby zasoby naszej planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy z ich poszanowaniem.
  2. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii ojca Marka pracującego w Ekwadorze który po mszy będzie zbierał ofiary na budowę przychodni. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel!
  3. W najbliższą niedzielę 13 września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP związaną także z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego. Będzie to również nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową na godz. 12. Zapraszamy na nasze uroczystości przedstawicieli wszystkich części parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji wszystkich druhów strażaków z naszej parafii.
  4. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza grzebalnego. O godz. 1730 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1800 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu.
  5. Mimo uroczystości odpustowych w najbliższą niedzielę 13 września zapraszamy na godz. 20 na Nabożeństwo Fatimskie.
  6. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Zapraszamy na nabożeństwo Loretańskie.
  7. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.
  8. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2020 rok.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a