Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 6.11.2022

Ogłoszenia parafialne 6.11.2022

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.11.2022 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się, aby dzieci które cierpią – te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty – miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.
  2. W piątek 11 listopada będziemy przeżywali 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ukochaną ojczyznę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w jej obronie i w walce o jej wolność. Prośmy również o Boże błogosławieństwo dla niej. O godz. 1300 Msza Św. w intencji Ojczyzny. Po mszy złożenie kwiatów przy pomniku na skwerze.
  3. We środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  4. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    w poniedziałek 7 listopada ul. ul. Kolejowa i Lotnisko oraz Żuławy,
    we wtorek 8 listopada ul. Polna, Błotna, Boczna, Cicha, Wesoła,
    we środę 9 listopada ul. Folwarki,
    w czwartek 10 listopada ul. Puławska, Borowina i Matygi,
    w piątek 11 listopada ul. Pocztowa i Ogrodowa,
    w sobotę 12 listopada ul. Zamojska i Wiśniowa oraz nie podpisane.
  5. W kaplicy w Borowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach we wtorek 8 listopada o godz. 1630 ul. Dęblińska i Kamienna a w piątek 11 listopada o 1600 ul. Fortowa i Zarzeka. W Niebrzegowie w środę 9 listopada o 1630 wypominki z Niebrzegowa.
  6. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  7. Jak ogłaszaliśmy tydzień temu grupa wolontariuszy z naszej parafii kwestowała na naszym cmentarzu zbierając ofiary na odnowienie pomnika Śp. Ks. Ignacego Stefańskiego. Zebrano kwotę 1388 zł. Bóg Zapłać !
  8. Bóg zapałać za ofiary składane  na nową plebanie: Niebrzegów 820zł, Nieciecz 570zł.
  9. Pragniemy poinformować w celu osobistych przemyśleń na przyszły rok że z naszego cmentarza w październiku w przeciągu dwóch tygodni dwa razy były wywożone śmieci. Łącznie ponad 13 i pół tony ( 13 ton 660 kg ). Koszt 8194,50 zł.
  10. Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do rady duszpasterskiej.
  11. Dzisiaj na mszy o godz. 12 zostaną poświęcone modlitewniki, a po mszy spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się po mszy o godz. 17.
  12. Tablice różańcowe wraz z podpisem składamy do 13 listopada w zakrystii, w szkole lub bezpośrednio do ks. Tomasza