Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 6.12.2020

Ogłoszenia Parafialne 6.12.2020

II NIEDZIELA ADWENTU 6.12.2020 r.

1. Dziś rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi Ks. Jerzy Krawczyk. Tegoroczne rekolekcje będą tylko dla dorosłych. Msze z nauką rekolekcyjną w Gołębiu w poniedziałek i wtorek o godz. 930, 1030 i 1800. Spowiedź w oba dni rekolekcyjne.
  2. W Borowej msze z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz. 1200 i 1700. W Niebrzegowie w poniedziałek i wtorek o godz. 1600. Spowiedź w oba dni rekolekcyjne.
  3. Ofiary jakie we wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji i wsparcie jego pracy duszpasterskiej.
  4. W dniu dzisiejszym po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc rodakom zza wschodniej granicy.
  5. Ze względu na rekolekcje nie będzie porannych rorat w poniedziałek i wtorek.
  6. Msze św. roratnie są sprawowane w dni powszednie codziennie o   godz. 630 w KOŚCIELE dla wszystkich.
  7. W najbliższą środę Nabożeństwo do MB Loretańskiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Za tydzień w trzecią niedzielę Adwentu puławskie hospicjum będzie prowadzić przed kościołem swoją tradycyjną kwestę, w której w zamian za datek wrzucony do puszki ofiarodawca otrzymuje sianko na stół wigilijny. Zachęcamy do wsparcia tego ważnego dzieła miłosierdzia.
  9. Są do kupienia świece wigilijne Caritas. Małe po 6 zł, kula, piramida i choinka po 15 zł a walec po 17 zł. Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  10. 10.Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.