Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 7.03.2021

Ogłoszenia parafialne 7.03.2021

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15.03.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj trzecią niedzielę Wielkiego Postu. Jest to również pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Michał Baiński. Tegoroczne rekolekcje będą tylko dla dorosłych. Msze z nauką rekolekcyjną w Gołębiu w poniedziałek i wtorek o godz. 930, 1030 i 1800. Spowiedź w oba dni rekolekcyjne.
  3. W Borowej msze z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz. 1200 i 1700 . W Niebrzegowie w poniedziałek i wtorek o godz. 1600. Spowiedź w oba dni rekolekcyjne.
  4. Ofiary jakie we wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji i wsparcie jego pracy duszpasterskiej.
  5. Jutro 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, zwłaszcza o najbardziej utrudzonych matkach rodzin wielodzietnych, o kobietach samotnych, o kobietach poniżanych i prześladowanych w wielu częściach świata. Wszak kobiety odgrywają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
  6. We środę po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Loterańskie.
  7. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 ,w Niebrzegowie we środę o godz. 1630, a w Borowej w piątek o godz. 1630. W niedzielę po mszy św. o godz. 1200 Gorzkie Żale. Wszystkich parafian zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  8. W najbliższy piątek rozważania Drogi Krzyżowej poprowadzi siostra Noemi.