Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 7.11.2021

Ogłoszenia Parafialne 7.11.2021

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7.11.2021 r.

1. We czwartek 11 listopada będziemy przeżywali 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ukochaną ojczyznę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w jej obronie i w walce o jej wolność. Prośmy również o Boże błogosławieństwo dla niej. O godz. 1800 Msza Św. w intencji Ojczyzny. Przed mszą złożenie kwiatów przy pomniku na skwerze.
  2. We środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    w poniedziałek 8 listopada ul. Puławska i Zamojska,
    we wtorek 9 listopada ul. Pocztowa,
    we środę 10 listopada ul. Kolejowa i Lotnisko oraz Borowina,
    w piątek 12 listopada ul. Folwarki,
    w sobotę 13 listopada ul. Polna i Wiśniowa
  4. W kaplicy w Borowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach we wtorek 9 listopada o godz. 1630 ul. Fortowa i Zarzeka a w piątek 12 listopada o 1630 Skoki. W Niebrzegowie w środę 10 listopada o 1630 wypominki z Niecieczy.
  5. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  6. Bóg zapałać za ofiary składane  na nową plebanię
  7. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na plebanię : dwie ofiary anonimowe po 100 zł, i 200 zł jedna osoba z ul. Folwarki.
  8. Pragniemy poinformować w celu osobistych przemyśleń na przyszły rok, że z naszego cmentarza w październiku w przeciągu dwóch tygodni dwa razy były wywożone śmieci. Łącznie 13 i pół tony.