Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 8.08.2021

Ogłoszenia parafialne 8.08.2021

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 8 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W tym tygodniu wypada druga środa miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  2. W najbliższy piątek 13 sierpnia zapraszamy na godz. 2000 na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
  3. W najbliższą niedzielę 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ta uroczystość znana jest i obchodzona jako święto Matki Bożej Zielnej. Do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione podczas Mszy Świętych.
  4. 15 sierpnia przypada Rocznica „ Cudu nad Wisłą „ oraz Święto Wojska Polskiego. Z tej okazji o godz. 830 w kościele MB Różańcowej zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. a godz. 1000 odbędą się uroczystości patriotyczne na dziedzińcu Pałacu Czartoryskich. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału.
  5. Rozpoczęliśmy „lipcową” zbiórkę ofiar na plebanię. Bardzo serdecznie prosimy o pomoc. Zeszyty są w zakrystii. Za wszelką życzliwość składamy z serca Bóg Zapłać !!!
  6. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na I Festyn Rodzinny w Niebrzegowie dnia 14 sierpnia 2021r. Rozpocznie się on od godz. 17.00 na placu przy remizie OSP. W programie przewidziano wiele atrakcji.