Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 8.11.2020

Ogłoszenia parafialne 8.11.2020

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.11.2020 r.

1. Moi drodzy !!! Od dzisiaj dotknęły nas kolejne ograniczenia związane z sytuacją epidemiczną w naszej ojczyźnie. To znaczy, że w naszym kościele parafialnym może przebywać na mszy i innych nabożeństwach ok. 25 osób. Dlatego co najmniej do 29 listopada porządek mszy w niedziele będzie następujący : 930 ; 1030 ; 1200 ; 1300 i 1700. W Borowej msze o 800 i 845. Prosimy o sprawdzanie intencji. Mimo tego zapraszamy do roztropnego udziału we mszy niedzielnej. Wszyscy w maseczkach oraz zachowujemy dystans 1,5 m.
  2. Wszelkie informacje będą publikowane na stronie internetowej parafii.
  3. Bardzo gorąco zachęcamy osoby będące w domach aby jeśli to możliwe o godz. 15 odmawiały Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w czasie mszy wieczornej w kościele łącząc się duchowo modliły się Modlitwą Różańcową. Módlmy się za naszą parafię, naszą ojczyznę i o ustanie zarazy.
  4. We środę 11 listopada będziemy przeżywali 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ukochaną ojczyznę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w jej obronie i w walce o jej wolność. Prośmy również o Boże błogosławieństwo dla niej. O godz. 1800 Msza Św. w intencji Ojczyzny.
  5. We środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie po mszy za ojczyznę.
  6. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    w poniedziałek 9 listopada Wólka Gołębska nr 60 i Rudki,
    we wtorek 10 listopada ul. Polna i Błotna oraz Wiśniowa,
    we czwartek 12 listopada ul. Kolejowa i Lotnisko oraz Borowina,
    w piątek 13 listopada ul. Zamojska i Ogrodowa.
  7. W kaplicy w Borowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach we wtorek 10 listopada o godz. 1630 ul. Fortowa i Zarzeka a w piątek 13 listopada o 1630 Skoki.
    W Niebrzegowie w środę 11 listopada o 1600 wypominki z Niecieczy.
  8. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.