Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 9.05.2021

Ogłoszenia Parafialne 9.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 9.05.2021 r.

1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali bardzo radosną uroczystość I Komunii Świętej. O godz. 12-tej dzieci z klas III z naszej parafii po raz pierwszy będą w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 930 nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych dzieci pierwszokomunijnych połączone z nabożeństwem pokutnym. Potem będzie spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców, chrzestnych i innych chętnych.
  3. W najbliższą niedzielę msze w kościele  w Gołębiu o godz. 930 , 1030 , 1200 i 1700 .
  4. Ze względu na obowiązujące jeszcze ograniczenia na mszę o 1200 zapraszamy tylko osoby „zainteresowane” I Komunią Świętą. Wszystkich pozostałych zapraszamy bardzo serdecznie na pozostałe msze.
  5. Za tydzień w niedzielę wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630
  7. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczorowej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  8. We czwartek wypada 13 maja. Jak wiemy jest to rocznica pierwszego z objawień fatimskich. Dlatego na godz. 20 zapraszamy bardzo gorąco na Nabożeństwo Fatimskie.
  9. Wielkie Bóg Zapłać za ofiary złożone na budowę plebanii oraz za pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki.