Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 22.11.2020

Ogłoszenia Parafialne 22.11.2020

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 22.11.2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ta uroczystość kończy rok kościelny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu – czas, w którym mamy się przygotować się do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Postarajmy się dobrze wykorzystać ten szczególny czas.
  3. Dzisiaj zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w dostarczeniu opłatków do naszych parafian. Ofiary jakie złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby parafii. Opłatki będą do odebrania od jutra w kancelarii.
  4. Moi drodzy !!! Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym może przebywać na mszy i innych nabożeństwach ok. 25 osób. Co najmniej do 29 listopada porządek mszy w niedziele będzie następujący : 930 ; 1030 ; 1200 ; 1300 i 1700. Mimo tego zapraszamy do roztropnego udziału we mszy niedzielnej. Wszyscy w maseczkach oraz zachowujemy dystans 1,5 m.
  5. Bardzo gorąco zachęcamy osoby będące w domach aby jeśli to możliwe o godz. 15 odmawiały Koronkę do Bożego Miłosierdzia a w czasie mszy wieczornej w kościele łącząc się duchowo modliły się Modlitwą Różańcową. Módlmy się za naszą parafię, naszą ojczyznę i o ustanie zarazy.
  6. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy w kościele. Ofiary jakie będziemy składać w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tego okresu będą przeznaczone na opłaty związane z ogrzewaniem naszego kościoła parafialnego.