Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 11.07.2021

Ogłoszenia Parafialne 11.07.2021

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11.07.2021 r.

1. We wtorek 13 dzień miesiąca lipca. Bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 20 na Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii Ks. Łukasza Gronia z Ukrainy. Znamy go już. Ks. Łukasz wybudował kościół a teraz spłaca koszty tej budowy. Po każdej mszy będzie przed kościołem zbierał ofiary.  Zechciejmy z serca wesprzeć jego i jego parafian. Niech będzie to gest naszej chrześcijańskiej solidarności.
  4. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  5. Bóg zapłać za ofiary na plebanię. Ul. Pocztowa 510 zł. Czekamy jeszcze na trzy zeszyty.

Dominika Anna Adamiec panna z par. w Zwoleniu i
    Piotr Kamola kawaler z par. tut.
    Zap. I – 11.07. 2021 ; Zap. II – 18.07.2021