Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 03.04.2022

Ogłoszenia Parafialne 03.04.2022

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3.04.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V niedziele Wielkiego Postu. Od dzisiaj do Wielkiego Piątku krzyże w kościołach pozostają zasłonięte. Jest to również pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska: Za pracowników służby zdrowia. „ Módlmy się, aby Zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty. „
  2. Dzisiaj po mszy o godz. 1200 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami a po mszy o godz. 1700 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  3. W najbliższym tygodniu nie będzie nabożeństw Drogi Krzyżowej tak jak zwykle ponieważ w najbliższy piątek 8 kwietnia odprawimy to nabożeństwo dla całej parafii. Rozpoczniemy naszą Drogę Krzyżową o godz. 2000 przed kościołem i przejdziemy ulicami : Folwarki, Grzybowskiego, Krzywa i Puławska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Rozważania poprowadzi siostra Noemi. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. Są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady. (Do koszyczka ze „święconką” na stół wielkanocny.) Rozprowadza je CARITAS a dochód jest przeznaczony na wsparcie potrzebujących.
  5. Najbliższa niedziela to już NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na każdej mszy.
  6. Bóg Zapłać za ofiary na budowę plebanii. Z ul. Pocztowej 510zł, ul. Folwarki 1330zł, Ul. Zamojska i Spacerowa 700zł. Jedna ofiara anonimowa 100zł i jedna ofiara na kwiaty do grobu pańskiego 100zł. Bóg Zapłać!!!
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na ogrzewanie naszej świątyni.
  8. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.