Ogloszenia OGłoszenia Parafialne 03.07.2022

OGłoszenia Parafialne 03.07.2022

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3.07.2022 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Papieska intencja dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec: ” Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością. „
  2. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 2000.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w kościele w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.
     ( Numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  4. 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wraca po pandemii do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafiach do grup trwają do 25 lipca. Koszt od osoby to 85 zł. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.