Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 03.12.2022

Ogłoszenia Parafialne 03.12.2022

II NIEDZIELA ADWENTU 4.12.2022 r.

1. Pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące zaangażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje parafialne, które prowadzi Ks. Andrzej Oleszko.
  3. W poniedziałek i wtorek msza z nauką dla dorosłych w Gołębiu o godz. 930 i na godz. 1800. Dzieci w miarę możliwości przychodzą z rodzicami. We wtorek dzień spowiedzi i zakończenie naszych rekolekcji. Spowiedź pół godz. przed każdą mszą św.
  4. W Borowej w poniedziałek i wtorek msze z nauką  o godz. 1200 i 1700 dla dorosłych. We wtorek spowiedź od godz. 1130 i 1630. W Niebrzegowie w poniedziałek i we wtorek Msza św. o godz. 1600. We wtorek spowiedź o godz. 1530.
  5. Ofiary jakie we wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji i wsparcie jego pracy duszpasterskiej.
  6. Ze względu na rekolekcje nie będzie porannych rorat w poniedziałek i wtorek. Zapraszamy na roraty od środy.
  7. Msze św. roratnie są sprawowane w dni powszednie codziennie o   godz. 630 w Domku Loretańskim dla wszystkich.
  8. W najbliższy czwartek wypada święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 1200 do 1300. Jest to tzw. GODZINA ŁASKI.
  9. Są do kupienia świece wigilijne Caritas. małe po 10 zł, duży walec po 20 zł. Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji roznoszenia opłatka: ul. Kolejowa i Lotnisko, ul. Żuławy , ul. Polna, ul. Folwarki, ul. Krzywa, Urocza, Czarnieckiego, Grzybowskiego. Borowina, Wólka Gołębska.
    Zostały jeszcze opłatki z ul. Pocztowej.
  11. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na ogrzewanie kościoła.
  12. Dzisiaj wybory do rady duszpasterskiej naszej parafii. Po mszy można wziąć ze stolika kartę do głosowania, w domu zaznaczyć osobę na którą głosujemy stawiając znak X w kratce przy nazwisku. Pierwszego lub drugiego dnia rekolekcji przynieść kartę do kościoła z włożyć do urny.