Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 04.09.2022

Ogłoszenia parafialne 04.09.2022

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4.09.2022 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska na m-c wrzesień dla kółek różańcowych : Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.
  2. W najbliższą niedzielę 11 września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP związaną także z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego. Będzie to również nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową na godz. 12. Zapraszamy na nasze uroczystości przedstawicieli wszystkich części parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji wszystkich druhów strażaków z naszej parafii.
  3. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza grzebalnego. O godz. 1730 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1800 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu.
  4. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.
  5. Bóg zapłać za ofiary na plebanię : ul. Puławska 940 zł. Ofiary bezimienne na plebanię 100zł i 50zł. Chociaż nie wrócił jeszcze jeden zeszyt pragniemy podać łączną kwotę zbiórki lipcowej : 18 755 zł. Wielkie Bóg zapłać tym wszystkim którzy systematycznie wspierają to nasze wspólne dzieło !!!
  6. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2023 rok.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.