Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 05.02.2023

Ogłoszenia Parafialne 05.02.2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA 5.02.2023 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska intencja : Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.
  2. Jutro do godz. 10 rano można przynosić (przywozić) tzw. elektrośmieci i składać w rogu parkingu przy starej plebanii. O godz. 10 przyjedzie samochód aby je zabrać.
  3. W tym tygodniu druga środa m-ca. Zapraszamy po mszy św. na Nabożeństwo Loretańskie.
  4. W sobotę 11 lutego będziemy obchodzili – ,,Światowy Dzień Chorego”. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy są przykuci do łóżka i cierpią z powodu choroby.
  5. W najbliższą niedzielę bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich nowo wybranych członków Rady Duszpasterskiej naszej parafii na Mszę Św. o godz. 12 na której złożą swoje ślubowanie.
  6. We wtorek 14 lutego bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 1830 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji z okazji dnia św. Walentego ( którego obraz mamy w naszym kościele ). Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Od dzisiaj również w tej intencji będziemy modlili się w nowennie do św. Walentego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona była na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.