Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 05.03.2023

Ogłoszenia Parafialne 05.03.2023

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5.03.2023 r.

1. Przeżywamy dzisiaj drugą już niedzielę Wielkiego Postu. Jest to również pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska: Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła wyrządzonego im przez członków wspólnoty kościelnej, aby właśnie w Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i swoje cierpienia.
  2. We środę będziemy obchodzili Dzień Kobiet. Chociaż to świeckie święto, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, zwłaszcza o najbardziej utrudzonych matkach rodzin wielodzietnych, o kobietach samotnych, o kobietach poniżanych i prześladowanych w wielu częściach świata. Wszak kobiety odgrywają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
  3. Za tydzień 12 marca zapraszamy na Mszę Św. o godzinie 1200 wszystkie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii św. wraz z rodzicami. A na godz. 1700 kandydatów do bierzmowania. Po mszach odbędą się spotkania.
  4. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 ,w Niebrzegowie we środę o godz. 1630, a w Borowej w piątek o godz. 1630. Na Gorzkie Żale zapraszamy w niedzielę o godz. 1630. Wszystkich parafian zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  5. Nasze rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali od 19 do 21 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Kazimierski.
  6. Dziękując  z serca za dotychczasową troskę i życzliwość pokornie prosimy o rozpoczęcie kolejnej zbiórki ofiar na nową plebanię. Wielkie Bóg Zapłać !!!