top
Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 1.04.2024

Ogłoszenia Parafialne 1.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1.04.2024 r.

Informacje duszpasterskie :

  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za pomoc w przygotowaniu naszej parafii do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie dziękuję paniom za przygotowanie ciemnicy, grobu i dekoracji świątecznych. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Tomaszowi za przygotowanie całego Triduum Paschalnego od strony liturgicznej oraz wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w tę liturgię. Dziękuje Panu organiście, panu kościelnemu i służbie liturgicznej za piękną oprawę liturgiczną i pomoc w organizacji tych uroczystości. Wielkie Bóg zapłać strażakom i harcerzom za straż przy grobie pańskim i aktywny udział w procesji rezurekcyjnej. Wszystkim, którzy pomogli nam abyśmy w uroczysty sposób mogli przeżywać wydarzenia paschalne wspólnie z Ks. Tomaszem składamy jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Składamy wielkie Bóg Zapłać za przygotowanie kaplic w Borowej i Niebrzegowie do świąt. Za posprzątanie i dekoracje. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej z Borowej i Skoków za straż przy Grobie Pańskim i pomoc w przygotowaniu liturgii Wielkiej Soboty.
  3. Najbliższa niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii mamy relikwie św. S. Faustyny i ks. Sopoćko dlatego po każdej mszy w przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo tymi relikwiami.
  4. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a