Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 10.03.2024

Ogłoszenia Parafialne 10.03.2024

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2024 r.

1. Przeżywamy dzisiaj czwartą niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Dzisiaj  rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Adam Jaszcz  kanclerz naszej kurii i rzecznik prasowy ks. Arcybiskupa Msze dzisiaj w zwykłym porządku niedzielnym. Msze z nauką rekolekcyjną dla dorosłych w Gołębiu w poniedziałek i wtorek o godz. 930 i 1800. Msze z nauką rekolekcyjną dla dzieci z klas V-VII o godz. 800 a dla klas I-IV o godz. 1100. W Borowej msze z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o 1200 dla dzieci szkolnych a o 1700 dla dorosłych , a w Niebrzegowie dla wszystkich o 1600. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek.
  3. Ofiary jakie we wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji.
  4. Są już do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady. (Do koszyczka ze „święconką” na stół wielkanocny.) Rozprowadza je CARITAS a dochód jest przeznaczony na wsparcie potrzebujących. Cena minimalna 12 zł.
  5. Przypominamy, że
    Droga Krzyżowa w Gołębiu w Piątek o godz. 1730.
                                  w Niebrzegowie w środę godz. 1630
                                  w Borowej w piątek o godz. 1630.
     Gorzkie Żale w niedzielę: w Gołębiu o godz. 1630
                                                  a w Kaplicach po Mszach św.
  6. Dziękując  z serca za dotychczasową troskę i życzliwość pokornie prosimy o pomoc w kolejnej zbiórce ofiar na spłatę nowej plebanię. Zostały jeszcze w zakrystii zeszyty z 3 ulic! Wielkie Bóg Zapłać !!!
  7. Bóg zapłać za ofiary na plebanię : ul. Wiśniowa – 755zł , Borowina – 730zł.